Melír/Odbarvení - Lisap - profesionální vlasová kosmetika

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Melír/Odbarvení

Produkty

Lisap profesionální vlasová kosmetika lisap milano


Melír / Odbarvení profesionální vlasová kosmetika lisap milano

Přípravky profesionální vlasové kosmetiky Lisap pro odbarvení, zesvětlování a melírování vlasů.

LIGHT SCALE PLATINUM MELÍR

MELÍR LIGHT SCALE PLATINUM je rychle působící kompaktní šedý bělicí prášek. Jeho speciální složení nabízí super rychlé působení v kombinaci se zesvětlující silou až o 9 odstínů.
Jeho specifické šedé práškové složení dodává studené tóny a neutralizuje nežádoucí teplé tóny.
Vhodné pro všechny zesvětlovací a stripovací techniky. Ideální pro rychlé služby v salonu a pro aplikaci na přírodní i barvené vlasy.

JAK POUŽÍVAT:
Smíchejte bělící prášek v nekovové misce s peroxidem 3% / 6%  nebo 9% v poměru 1:1,5  nebo 1:2.
Směs naneste na suché a neumyté vlasy.
Doba působení od 20 do 50 minut, v závislosti na stupni zesvětlení, kterého chcete dosáhnout, a na výchozí úrovni tónu.
Jakmile dosáhnete požadované úrovně zesvětlení, produkt důkladně opláchněte.
Šampon nanášejte jemnou masáží a nakonec opláchněte velkým množstvím vody, abyste odstranili zbytky produktu z pokožky a vlasů.


Velikost balení: 500g

LIGHT SCALE CLAY MELÍR

MELÍR LIGHT SCALE CLAY je bělicí prášek ze šedého jílu, ideální pro technickou práci od ruky (např. pro Balayage). Textura produktu umožňuje rovnoměrnou a přesnou aplikaci a šedá barva kontrastuje se zbytkovými teplými odlesky vlasů. Inovativní komplex Charcoal Sugar Complex přítomný uvnitř má rekonstrukční a ochranný účinek.

JAK POUŽÍVAT:
Smíchejte bělící prášek v nekovové misce s peroxidem 3% / 6% / 9% nebo 12% v poměru 1:1,5  nebo 1:2.
Směs naneste na suché a neumyté vlasy.
Doba působení od 20 do 40 minut v závislosti na stupni zesvětlení, kterého chcete dosáhnout, a výšce výchozího tónu.
Jakmile dosáhnete požadované úrovně zesvětlení, produkt důkladně opláchněte.
Šampon nanášejte jemnou masáží a nakonec opláchněte velkým množstvím vody, abyste odstranili zbytky produktu z pokožky a vlasů.

Velikost balení: 400g

LISAP LIGHT SCALE BLEACHING PASTE

Černá melírovací pasta zesvětlující až o 10 odstínů.


Nová rostlinná charcoalová bělící pasta zesvětlující až o 10 odstínů vytváří perfektní blond odstíny a vlasy při aplikaci zároveň hydratuje.  Má nízký obsah amoniaku. Vysoce zvlhčující a výživný účinek. Funguje rychleji než většina komerčně dostupných bělících prostředků. Snadno se mísí a nanáší. Vhodný pro všechny bělící techniky.
Charcoal sugar complex je komplex cukrů a dřevěného uhlí. Cukry pracují na povrchu, v kutikule, chrání a hydratují vlasy po celou dobu zesvětlujícího procesu. Dřevěné uhlí nejen dává bělící pastě charakteristickou černou barvu, ale také neutralizuje nežádoucí žluté/oranžové podtóny při čištění vlasů. Díky kombinaci komplexu uhlí,cukru a směsi přírodních olejů je receptura jemnější, zanechává vlasy viditelně zdravé. Tento způsob zesvětlení umožňuje zpracování až  90 minut, což překračuje standardní maximální doba zpracování běžných melírovacích produktů. Dřevěné uhlí je široce používáno v péči o pleť, ale vlastnosti této zcela ekologické účinné látky jsou také ideální pro péči o vlasy. Dřevěné uhlí je vysoce porézní prášek bez zápachu a chuti, získané spalováním dřeva, skořápek nebo pecek z ovoce. Díky svým čisticím, anti-smogovým a detoxikačním vlastnostem je vysoce univerzální a účinný v kosmetice.

Použití:  Před každým použitím hnětením obalu aktivujte směs olejů, která obsahuje. Smíchejte s Lisap peroxidem 3, 6 nebo 9% (10/20/30 Vol.) v poměru 1:1,5 nebo 1:2. Nechejte působit 60 až maximálně 90 minut. Dobu působení lze zkrátit při teplotě 37 °C. Po cca 45 minutách navlhčete pramen vlasů, abyste zkontrolovali stupeň zesvětlení. Je-li to nutné, dosáhnete vyššího stupně zesvětlení, pokračujte druhou aplikací, aniž byste produkt vypláchli. Na konci doby působení masírujte trochou vody a opláchněte. Pečlivě omyjte speciálním šamponem (Top Care Color Care Post Color Acid Shampoo), abyste odstranili zbytky oleje. Neaplikujte produkt na vysoce vybělené špičky, aby nedošlo k modrým odleskům.

Velikost: 500 grLIGHT SCALE UP TO 9

Vysoce účinný odbarvovací prostředek Lisapu až o 9 odstínů.


LISAP Light Scale je profesionální bílý bělící prášek, který zesvětlí až o 9 odstínů. Melír s nízkým obsahem amoniaku a příjemnou vůní. Při aplikaci hydratuje a ochraňuje vlasové vlákno. Funguje rychleji než většina komerčních melírů. Snadno se mísí a aplikuje. Vhodné pro všechny bělící techniky.

Velikost
: 500 g

BLEACH&LIGHTS PRO-TECH EVO

Vysoce účinný odbarvovací prostředek Lisapu.


Vhodný pro úplné odbarvování nebo zdůraznění vlasových pramenů pomocí alobalu nebo termofolií,lze využít i pro  nanášení hřebenem a pro další moderní melírovací techniky. Pomocí speciální Lisap evo technologie umožňuje vysokou účinnost bez poškození vlasu. Bleach&Lights Evo, profesionální vlasové kosmetiky Lisap, odbarvuje až o 7 odstínů a maximální kryje vlasy díky vysokému zesvětlujícímu účinku i u rezistentních nebo barvených vlasech. Velmi jemná krémovitá konzistence a složení produktu zajišťují překrásný lesk a bezpečnost s rychlým výsledkem.

Velikost
: 1 KgCOLOR REMOVER

Profesionální odstraňovač barvy.
 

Speciálně vyvinutý k odstranění a opravení barvy nebo barevných efektů, které jsme vytvořili pomocí  syntetické barvy. Praktická balení pro jednotlivou dávku. Jednoduchá příprava s teplou vodou nebo Developerem 10/20 Vol. (3-9%) a velmi rychlým působením. Jeho unikátní formule je bohatá na polymery, lanolín a rýžový škrob a poskytuje vlasům ochranu a lesk.

Velikost:
25gLINFA SCHIARENTE - ZESVĚTLUJÍCÍ ROZTOK (olej)

Zesvětlující roztok s obsahem olivového a mandlového oleje. Je vysoce regenerační a jemný. Určený pro ochranu vlasů a zesvětlení  o 1
-4 odstíny dle peroxidu (3% - 1 odstín, 6%-2 odstíny, 9%-3 odstíny a 12%-4 odstíny). Je ideálním přípravkem u technik, kde dochází ke kontaktu s pokožkou hlavy.
Aktivní látky:

Olivový olej – díky vitamínům E, A, D má hydratační účinky. Vyživuje a ochraňuje před znečištěním z  z životního prostředí
Mandlový olej – vyživující a zklidňující účinek, bohatý na proteiny, glucidy, minerály, soli a vitamíny  A, B.
Kakaové deriváty – vyhlazující přísada
Kyselina olejová – vyhlazující přísada
Zásadité sloučeniny – podporují zesvětlení

Velikost: 500 ml


LINFA SCHIARENTE BOOSTER - POSILOVAČ ZESVĚTLENÍ

Speciální posilovač zesvětlení pro chemicky ošetřované vlasy, který při použití zesvětlujícího roztoku Linfa Schiarente a Developeru 10,20,30 Vol a Booster zesvětlí vlasy až o 4 odstíny a přitom vlasy chrání! Redukuje pigment ve vlasech.
Obsahuje:
PQ10 = vysoce účinná regenerační složka, která usnadňuje rozčesání
Rýžový škrob na ochranu, hydrataci a zjemnění vlasů
Aplikace:
ČÁSTEČNÉ ODBARVENÍ:
o 3 -4 tóny

1 sáček Booster + 25 ml Linfa roztok + 50 ml Developer 10,20,30 Vol. Síla Developeru podle požadovaného zesvětlení. Doba působení podle potřeby.
ODSTRANĚNÍ NECHTĚNÉ BARVY A NEŽÁDOUCÍCH ODLESKŮ:

1 sášek Booster + 25 ml Linfa roztok + 50 ml Developer 5,10 Vol. Nechte působit 5-10 minut.
Naneste na suché, neumyté vlasy. Po skončení doby působení důkladně vypláchněte a umyjte šamponem Top Care Color care v  případě, že nebudete aplikovat barvu. V  případě,
že budete pokračovat barvením použijte pouze regeneraci Top care conditioner a pak dobře propláchněte vodou.


Velikost: 25 g

 

profesionální vlasová kosmetika lisap milano

Zpět

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky