Top Care Curly - Lisap - profesionální vlasová kosmetika

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Top Care Curly

Produkty

Lisap

TOP CARE CURLY CARE

PÉČE O VLNITÉ A KUDRNATÉ VLASY zvlhčuje a zlepšuje pružnost suchých a kudrnatých vlasů. Produkty péče CURLY CARE jsou  bez umělých barviv, sulfátů a silikonů.
Hlavními složkami je extrakt zeleného čaje, brazilské ořechy a pšeničné aminokyseliny.


EXTRAKT ZELENÉHO ČAJE  dělá vlasové vlákno hladkým. Je bohatý na vitaminy B, vitamíny K, C, P a minerální soli. Regeneruje a má také uklidňující a nedráždivý účinek na kůži.


BRAZILSKÉ OŘECHY s ekologickým certifikátem. Nová složka získaná z jemné enzymatické hydrolýzy proteinů obsažených v amazonských oříšcích. Hydrolyzované proteiny se získávají procesem biokatalýzy s nízkou spotřebou energie, která přeměňuje proteiny na oligopeptidy. Získaný peptidový řetězec je vysoce hygroskopický a váže vodu uvnitř vlasů a zlepšuje jeho měkkost a pružnost.


PŠENIČNÉ AMINOKYSELINY dodávají sílu vlasům a pokožce a zabraňují stárnutí kůže. Hydrolyzované pšeničné proteiny (fytokeratin) obsahují aminokyseliny podobné těm, které tvoří naše vlasy a nehty.


CURLY CARE
SHAMPOO
Šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy.

Šampon Curly jemně čistí kudrnaté nebo zvlněné vlasy a definuje jeho účinky. Po ošetření jsou kadeře  hebké, lehké, elastické a krásně vypadají. Vlasy jsou na dotek měkké a plné objemu.
Je bez parabenů, barviv, sulfátů, silikonů a je obohacen Curly Care Complexem, který rozplétá a zjemňuje kudrnaté nebo zvlněné vlasy a vyživuje kořenovou vlákninu.
Způsob použití: na vlhké vlasy naneste dostatečné množství přípravku. Promasírujte vlasovou pokožku pomocí prstù a dlaní. Emulgujte a důkladně opláchněte. Postup zopakujte a před opláchnutím nechte několik minut působit.

Velikost: 1000 ml a 250 ml


CURLY CARE MASK
Maska pro vlnité a kudrnaté vlasy.

Maska Curly pro kudrnaté a zvlněné vlasy hluboce hydratuje a vyživuje vlasy. Díky zeleným čajům a pšeničným aminokyselinám  maska regeneruje a zmírňuje zánět pokožky hlavy.
Maska usnadňuje česání, zanechává vlasy hydratované, vyživované, lesklé a hedvábné měkké a hladké.
Je bez parabenů, barviv, sulfátů,silikonů a je obohacena Curly Care Complexem
, který rozplétá a zjemňuje kudrnaté nebo zvlněné vlasy a vyživuje kořenovou vlákninu.
Způsob použití:
naneste vĕtší množství masky na mokré a ručníkem mírnĕ vysušené vlasy a pomocí prstů přípravek pečlivĕ vmasírujte. Pročešte tak, aby byl přípravek rovnomĕrnĕ rozprostřený. Nechejte působit 10-15 minut. Opláchnĕte dostatečným množstvím vody.

Velikost:
500 ml a 250 ml


CURLY CARE CO-WASH
Čistící kondicionér.

Co-wash Curly kondicionér, který má krémovou konzistenci a díky emulgátorům dodává vlasům výživu a hebkost.Jemně čistí vlasy a zabraňuje ztrátě vlhkosti.
Je bez parabenů, barviv, sulfátů,silikonů a je obohacen Curly Care Complexem, který rozplétá a zjemňuje kudrnaté nebo zvlněné vlasy a vyživuje kořenovou vlákninu.
Způsob použití: Naneste od  kořínků po konečky a vmasírujte. Nechte působit 2-5 minut a důkladně opláchněte.


Velikost: 150 mlCURLY CARE MOUSSE
Regenerační pěna pro vlnité a kudrnaté vlasy.

Mousse Curly má lehké a krémové složení. Vytváří dlouhotrvající vlny, které mají jemnost, hydrataci a objem. Pěna nelepí a nezanechává zbytky ve vlasech.
Je bez parabenů, barviv a je obohacena Curly Care Complexem, který rozplétá a zjemňuje kudrnaté nebo zvlněné vlasy a vyživuje kořenovou vlákninu.
Způsob použití: Na umyté a ručníkem vysušené vlasy naneste pěnu po celé délce a neoplachujte.


Velikost: 250 ml


 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky