Top Care Elixir - Lisap - profesionální vlasová kosmetika

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Top Care Elixir

Produkty

Lisap

TOP CARE ELIXIR

TOP CARE ELIXIR CARE obsahuje  speciální formuli  pro léčbu velmi suchých a poškozených vlasů. Tato řada byla vytvořena s cílem odpovědět na potřeby  náročného životního stylu, kde jsou vlasy často šamponovány a chrání vlasy před fénováním a dalšími tepelnými zásahy (žehlička, kulma). Pomáhá obnovit krásu a lesk ve vlasech. Vlasy se viditelně lépe rozčesávají.
Všechny produkty péče
ELIXIR CARE jsou zcela bez umělých barviv a parabenů.

Řada je obohacena o
Arganový olej,  Ceramidy A2 a Elixir Care Complex  díky kterým mají vlasy dokonalou rovnováhu živin, vlasy jsou intenzivně vyživené a mimořádně lesklé.
ARGANOVÝ OLEJ
obsahuje mastné kyseliny, které vyživují, obnovují a do hloubky hydratují Vaše vlasy. Je bohatý na Omega 6 a 9. Chrání vlasy před oxidací a zanechává brilantní lesk.
ELIXIR COMPLEX  vyrobený z luxusní směsi oleje Monoi z Tahiti, Kokosového oleje a Primrose oleje.
CERAMIDY A2 posilují a obnovují buněčnou soudržnost k dosažení maximální kvality vlasové struktury a vlasy se stávají silnější a živější.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SHAMPOO ELIXIR
Výživný a regenerační intenzivní šampon

Šampon Elixir pro oslabené a poškozené vlasy. Jemnĕ čistí oslabené a poškozené vlasy, přičemž respektuje a chrání barvu vlasů. Je bez parabenů, barviv, sulfátů, SLS, SLES je obohacen arganovým olejem, Ceramidem A2 a Elixir Care Complexem.
Způsob použití: na vlhké vlasy naneste dostatečné množství přípravku. Promasírujte vlasovou pokožku pomocí prstů a dlaní. Emulgujte a důkladně opláchněte. Ideální i na časté mytí.  

Velikost: 1000 ml a 500 ml

MASK ELIXIR
Výživná a regenerační maska.

Elixir Maska restrukturuje oslabené a poškozené vlasy.  Vyživuje, zpevňuje, zjemňuje a dodává vlasům přirozený lesk. Je bez parabenů a barviv, maska je obohacena arganovým olejem, Ceramidem A2 a Elixir Care Complexem.
Způsob použití: naneste vĕtší množství masky na mokré a ručníkem mírnĕ vysušené vlasy a pomocí prstů přípravek pečlivĕ vmasírujte. Pročešte tak, aby byl přípravek rovnomĕrnĕ rozprostřený. Nechejte působit 10-15 minut. Opláchnĕte dostatečným množstvím vody.

Velikost: 500 ml a 250 ml


SHINING OIL ELIXIR

Výživný a regenerační olej.

Elixir Olej bez oplachování pro všechny typy vlasů, obzvlášť je vhodný pro vlasy oslabené a poškozené. Zvýrazňuje barvu vlasů a zvyšuje jejich lesk. Promĕní každé vlasové vlákno, poskytuje kouzelnou texturu. Je bez parabenů a barviv, je obohacen arganovým olejem, Ceramidem A2, Elixir Care Complexem a UV filtrem.
Způsob použití:
1) naneste na vlhké vlasy a rovnomĕrnĕ vetřete do délek vlasů až po konečky, načež pokračujte se stylingem k zlepšení textury vlasů 2) aplikujte do suchých vlasů jako poslední dotek k zvýraznĕní barvy a lesku. Neoplachujte.

Velikost: 150 ml a 50 ml


ILLUMINATING HAIR & BODY TREATMENT
Výživná regenerace s leskem na vlasy a tělo

Illuminating treatment zvyšuje krásu a přirozený lesk vašich vlasů. Arganový olej a bambucké máslo ze střední Afriky hluboce vyživují a chrání kořenovou vlákninu, zatímco  pomerančové a citronové esenciální oleje uzavírají kutikulu, opravují roztřepené konečky a vlasy vypadají viditelně silnější s extra leskem.
Jemná formulace bez parabenů a barviv může také změkčit a ošetřit suchou a červenou pokožku (lokty, hřbet rukou, kolena) a zanechat ji lepší, měkčí, pružnější a zvlhčenou. Jemné a nádherné esence dodávají produktu jeho výraznou podmanivou a okouzlující vůni.

Způsob použití: Neoplachujte  

Velikost:
50 ml

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky