O nás - Lisap - profesionální vlasová kosmetika

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

O nás

Lisap profesionální vlasová kosmetika lisap milano

Lisap v roce 1952
profesionální vlasová kosmetika lisap milano

LISAP MILANO  je italská kosmetická firma, která vyrábí široký sortiment produktů profesionální vlasové kosmetiky. V roce 1952 založil tuto firmu pan Locatelli. Dnes je významným podnikem rozkládajícím se nedaleko od Milána, na ploše asi 40.000 čtverečních metrů. Základem úspěchu Lisapu je vlastní výzkum. Každodenní vysoká úroveň  laboratorní práce v automatizovaných laboratořích, pečlivě vybrané suroviny a soustavná kontrola zajišťují nejvyšší kvalitu výrobků.

Moto Lisapu:


TRADICE. STYL. INOVACE.


TRADICE

Již od svého vzniku Lisap spolupracoval s nejznámějšími světovými kadeřníky na výzkumu a vývoji nových produktů. Firma Lisap, která vznikla z rodinného nadšení se postupně  stala jednou z nejlépe organizovaných obchodních společností ve svém oboru. Výzkum a vývoj jsou klíčová slova, které mají pro nás velkou důležitost a na jejich základech jsme vybudovali široké portfolium produktů, které musí uspokojit potřeby každého moderního kadeřníka.

STYL

Dobrý charakter, poctivost, pevná vůle, odhodlání, srozumitelnost a týmová práce jsou vlastnosti každého jednotlivce, který se rozhodl být součástí našeho světa. Vyjádřeno třemi slovy:  zaujetí, rozum a nadšení !

INOVACE

Profesionální vlasová kosmetika Lisap pravidelně inovuje své produkty nejen složením, ale také novými obaly svého portfolia.

Značka Lisap získala certifikaci systému řízení jakosti a kvality UNI EN ISO 9001: 2008.
ISO (Mezinárodní organizace pro normalizaci) je soubor pravidel a pokynů pro řízení kvality ve firmách s cílem zlepšit účinnost a efektivitu organizace a spokojenosti zákazníků. Dosažení tohoto osvědčení je důkazem o kvalitě dosažené zaměstnanci organizace, stejně jako důkazem záruky pro svoje klienty.Lisap dosáhl tento důležitý standard kvality. Certifikát ISO mu byl uznán v oblasti výzkumu a vývoje, výroby, ale také v oblasti prodeje, služeb, školení a technické pomoci.
profesionální vlasová kosmetika lisap milano

Jak se měnilo logo firmy
Lisap a první produkty.
profesionální vlasová kosmetika lisap milano

INOVACE VÝROBKŮ
Na základě 50-ti letého výzkumu a vývoje jsme schopni nabídnout kadeřníkovi nejlepší řešení pro dosažení jeho potřeb a nabízíme mu vyjímečný  poměr kvality a ceny.

Pro spokojenost našich zákazníků a vývoj našich produktů jsme vytvořili:


• vysoce moderní výzkumné a vývojové laboratoře Lisapu;
• technický prostor pro  testování výrobků profesionální vlasové kosmetiky;
• kontrolu jakosti nejvyššího stupně;
• vysoce kvalifikované experty, kteří zjištují nové potřeby přímo na trhu a na těchto základech vyvíjí nové produkty Lisapu
• výrobní oddělení vybavené nejnovější technologií;
• nepřetržité a stálé investice v oblasti vývoje profesionální vlasové kosmetiky.
profesionální vlasová kosmetika lisap milano

Lisap - sídlo firmy a výrobní prostory dnes.
profesionální vlasová kosmetika lisap milano


A dole je studie firmy Lisap po dokončení projektu
profesionální vlasová kosmetika lisap milano

profesionální vlasová kosmetika lisap milano

Zpět

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky