LECBA - Lisap - profesionální vlasová kosmetika

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

LECBA

Produkty

Lisap Keraplant Nature

LISAP KERAPLANT NATURE
V Lisap laboratořích se příroda a technologie setkávají s cílem vytvořit inovativní formul
i založenou na aktivních rostlinných extraktech, které pocházejí pouze z rostlin, květin a přírodních surovin.

LISAP INOVACE JE ZARUČENA PROSTŘEDNICTVÍM:

- použití surovin, které jsou získávány pouze ekologickým způsobem.
- aktivní složky jsou certifikovaného přírodního původu s testovanou účinností
- Lisap se zavázal ke snížení znečištění životního prostředí při výrobě.

OŠETŘENÍ VLASŮ A KŮŽE

Krok 1
- Diagnostika vlasů a vlasové pokožky je hlavním nástrojem pro určení dalšího způsobu léčby
Krok 2
- Čištění a detoxikace pokožky pomocí produktu Keraplant Nature MUD ze zeleného jílu, který má důležitý detoxikující a uklidňující účinek na pokožku hlavy, připravuje ji na pozdější ošetření. Proto je nezbytné  používat MUD před jakoukoliv léčbou.
Krok 3
- Čištění vlasů a pokožky pomocí specifických šamponů (proti vypadávání, proti lupům , na mastné vlasy), které jsou bez parabenů, barviv a jemně, ale účinně působí na vlasy a pokožku.
Krok 4
Speciální intenzivní léčba (vlasové tonika, ampule apod.) , která vyživuje vlasové vlákno, reguluje tvorbu mazu a obnovuje přirozenou funkci.
Krok 5
Domácí léčba, kdy je kadeřníkem doporučena nejvhodnější kombinace produktů pro léčbu.

VÍTEJTE V ZAHRADĚ LISAPU

Zdroje planety nejsou nekonečné a proto se Lisap zavázal lidem a životnímu prostředí.
Produkty Keraplant Nature jsou velmi šetrné pro lidský organismus a proto obsahují:

100% PŘÍRODNÍCH VŮNÍ
80% PŘÍRODNÍCH AKTIVNÍCH SLOŽEK
0% PARABENŮ
0% SULFÁTŮ
0% MINERÁLNÍCH OLEJŮ
0% BARVIV
0% SILIKONŮ

ZÁVAZKY LISAPU K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ:

Snížení emisí CO2
dobrovolným připojením k Mezinárodnímu kjótskému protokolu.
Snížení spotřeby elektrické energie
pro naše výrobní činnosti.
Snížení spotřeby vody
v našich produkčních činnostech.
Dodržování certifikace ISO 14001
pro řízení environmentálních politik.
Dodržování norem GMP
(Good Manufacturing Practices) pro kosmetickou výrobu podle hlavních norem kosmetické regulace.
Dodržování certifikace FSC
(Forest Stewardship Council), která potvrzuje, že produkty obsahující dřevo pocházejí z lesů, které jsou spravovány šetrným a zodpovědným způsobem v souladu s přesnými ekonomickými, sociálními a environmentálními normami.
Přírodní a recyklovatelné materiály
a ekodesign pro stále zelenou filozofii

ANTIFORFORA SHAMPOO
Šampon proti lupům
Šampon proti lupům Keraplant Nature  s utišujícím a antimikrobickým účinkem vlasové pokožky. Díky výtažku afrického pepře, Fitopuru, piroctone olamine a výtažku ženšenu podporuje odstranĕní lupů a zmírňuje kožní podráždĕní.  
Složení
je zcela bez PARABENŮ a BARVIV
S certifikovanými přírodními vůnĕmi

Dermatologicky testován
Způsob použití: Naneste přímo na vlhkou vlasovou pokožku (pokud jste předtím ošetřili přípravkem Keraplant Nature Mud a Esenciálním olejem proti lupům Keraplant Nature) nebo na suchou a proveďte lehkou masáž. Nechte působit 3 minuty. Emulgujte a opláchnĕte. Jakmile jste umyli vlasy šamponem na vlasovou pokožku, pokračujte dál vhodným šamponem na dlouhé vlasy.
Velikost: 250 ml a 1000 ml

ANTIFORFORA LOTION
Vlasové tonikum proti lupům
Vlasové tonikum proti lupům Keraplant Nature je zvláštní kúra proti tvorbĕ lupů, obohacená výtažkem z afrického pepře, Fitopurem,  piroctonem olaminem a bisabololem. Pravidelné používání odstraňuje lupy a zanechává vlasy hebké a lesklé. Složení je zcela bez PARABENŮ a BARVIV
S certifikovanými přírodními vůnĕmi
Dermatologicky testováno
Způsob použití: naneste na suché vlasy nebo po umytí specifickým šamponem Keraplant Nature, přípravek aplikujte na vlasovou pokožku a jemnĕ promasí
rujte. Neoplachujte a pokračujte s vysoušením vlasů.
POUZE PRO PROFESIONÁLNĺ POUŽITĺ
Velikost: 150 ml

ANTICADUTA SHAMPOO
Šampon proti vypadávání vlasů
Šampon proti vypadávání vlasů Keraplant Nature účinnĕ energizuje a pečuje o vlasy a to obzvlášť v případech vypadáváni vlasů. Je obohacen o Trichocomplex a výtažek z ženšenu. Aktivuje a tonifikuje vlasovou pokožku.
Složení
je zcela bez PARABENŮ a BARVIV
S certifikovanými přírodními vůnĕmi

Dermatologicky testován
Způsob použití: Naneste přímo na vlhkou vlasovou pokožku (pokud jste předtím ošetřili přípravkem Keraplant Nature Mud a Esenciální olej proti vypadávání vlasů Keraplant Nature) nebo na suchou a proveďte lehkou masáž. Nechte působit 3 minuty. Emulgujte a opláchnĕte. Jakmile jste umyli vlasy šamponem na vlasovou pokožku, pokračujte dál vhodným šamponem na dlouhé vlasy.
Velikost: 250 ml a 1000 ml

ANTICADUTA TREATMENT
Ampule proti vypadávání vlasů
Kúra proti vypadávání vlasů Keraplant Nature stimuluje růst vlasů (buňkový metabolismus, okysličení a mikrocirkulaci) a reguluje sekreci kožního mazu vlasové pokožky. Obsahuje Trichokomplex, který se spojuje se sojovými peptidy, aminokyselinami (tyrosin, arginin, ornitin, citrulin), aminosacharidy a vitamíny skupiny B (PP, B5, biotin), zinkovou solí, výtažkem z ženšenu pravého a lopuchu většího.
Složení zcela bez PARABENŮ/BARVIV
Dermatologicky testováno
Způsob použití: aplikujte přímo na suché vlasy nebo po umytí speciálním šamponem. Otevřete ampuli a použijte kapátko. Obsah ampule naneste na vlasovou pokožku, promasírujte, abyste usnadnili proniknutí přípravku. Neoplachujte. Pokračujte obvyklým způsobem.
POUZE PRO PROFESIONÁLNĺ POUŽITĺ
Velikost: 6x8 ml

ANTICADUTA  INTENSIVE TREATMENT
Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů
Kúra proti vypadávání vlasů Keraplant Nature stimuluje růst vlasů (buňkový metabolismus, okysličení a mikrocirkulaci) a reguluje sekreci kožního mazu vlasové pokožky. Obsahuje Trichokomplex, který se spojuje se sojovými peptidy, aminokyselinami (tyrosin, arginin, ornitin, citrulin), aminosacharidy a vitamíny skupiny B (PP, B5, biotin), zinkovou solí, výtažkem z ženšenu pravého a lopuchu většího.
Složení zcela bez PARABENŮ/BARVIV
Dermatologicky testováno
Způsob použití: aplikujte přímo na suché vlasy nebo po umytí speciálním šamponem.
Kapátkem naneste přípravek na vlasovou pokožku a promasírujte, abyste usnadnili proniknutí přípravku. Doporučujeme na každou aplikaci použít 20-25 kapek. Neoplachujte. Pokračujte obvyklým způsobem.
POUZE PRO PROFESIONÁLNĺ POUŽITĺ
Velikost: 100 ml

KERAPLANT NATURE DETOXIFYING MUD
Detoxikační maska s obsahem zeleného jílu.
Keraplant Nature Mud obohacený zeleným jílem, esenciálními oleji z eukalyptu, rozmarýnu a šalvěje je vyvažující detoxikační maska pro odstraňování přírodních a environmentálních (od znečištění) toxinů a nečistot, které se vytvářejí na pokožce hlavy, což způsobuje podráždění, svědění, sekreci kožního mazu a odlupování. Jedná se o cílenou detoxikační léčbu, která umožňuje pokožce najít původní rovnováhu. Složení zcela bez PARABENŮ/BARVIV
Dermatologicky testováno.
PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.
Způsob použití: V závislosti na problému, který má být ošetřen, smíchejte 30 g Keraplant Nature Mud a 15-20 kapek specifického Keraplant Essential Oil. Aplikujte na vlasy a na suchou pokožku hlavy. Nechte působit 10-15 minut, s vlhkým zdrojem tepla nebo bez něj. Po skončení doby působení jemně navlhčete směs vlažnou vodou a opláchnĕte. Pokračujte v mytí speciální vlasovou koupelí Keraplant Nature.
POUZE PRO PROFESIONÁLNĺ POUŽITĺ
Velikost: 250ml

SEBUM-REGULATING SHAMPOO
Šampon na mastné vlasy
Keraplant Nature Sebum-Regulating šampon jemně čistí vlasy, vyvažuje pokožku hlavy a to díky extraktu ze semen celeru, esenciálnímu oleji z jalovce a Sebominu, který tvoří aktivní nedráždivý maz regulující komplex s antibakteriálním účinkem.
Nature Sebum-Regulating
šampon je léčba vhodná pro normalizaci funkce mazových žláz. Pro kůži, která trpí nadměrnými mazovými sekrety. Osvobozuje kůži a vlasy od nedokonalostí a podráždění způsobených nadměrným mazem a tvorbou bakteriální flóry. Složení je zcela bez PARABENŮ a BARVIV
S certifikovanými přírodními vůnĕmi

Dermatologicky testován
Způsob použití:
Naneste přímo na vlhkou vlasovou pokožku (pokud jste předtím ošetřili přípravkem Keraplant Nature Mud a Esenciálním olejem Keraplant Nature) nebo na suchou a proveďte lehkou masáž. Nechte působit 3 minuty. Emulgujte a opláchnĕte. Jakmile jste umyli vlasy šamponem na vlasovou pokožku, pokračujte dál vhodným šamponem na dlouhé vlasy.
Velikost: 250ml
a 1000 ml

SEBUM-REGULATING LOTION
Tonikum na mastné vlasy
Keraplant Nature sebum- tonikum reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu, který se často vyskytuje v případech alopecie a to za použití extraktu ze semen celeru, jalovcového oleje a oleje z čajovníku. Působí tak, že stimuluje růst nových vlasů.
Nature Sebum-Regulating
tonikum je léčba vhodná pro normalizaci funkce mazových žláz. Pro kůži, která trpí nadměrnými mazovými sekrety. Osvobozuje kůži a vlasy od nedokonalostí a podráždění způsobených nadměrným mazem a tvorbou bakteriální flóry. Složení je zcela bez PARABENŮ a BARVIV
S certifikovanými přírodními vůnĕmi
Dermatologicky testován

Způsob použití: naneste na suché vlasy nebo po umytí specifickým šamponem Keraplant Nature, přípravek aplikujte na vlasovou pokožku a jemnĕ promasírujte. Neoplachujte a pokračujte s vysoušením vlasů.
POUZE PRO PROFESIONÁLNĺ POUŽITĺ
Velikost: 150ml

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky