Light scale anti-yellow care - Lisap - profesionální vlasová kosmetika

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Light scale anti-yellow care

Produkty

Lisap


LIGHT SCALE ANTI-YELLOW CARE

Péče o melírované a blond vlasy.

Poskytuje vlasům živiny a zanechává speciální fialový pigment, který pomáhá neutralizovat nežádoucí žluté odlesky. Obsažený diamantový prášek a perlový hydrolát zajišťují extrémní lesk, posilují vlasovou strukturu a  vlasy vypadají viditelně zdravěji.

LIGHT SCALE ANTI-YELLOW SHAMPOO

Šampon pro melírované a blond vlasy.

Fialový šampon proti nežádoucí žluté barvě pro blond zesvětlené nebo přirozeně blond vlasy. Jemně čistí a zanechává speciální fialový pigment, který při pravidelném používání pomáhá neutralizovat nežádoucí žluté odlesky.


Použití: Nasaďte si jednorázové rukavice, naneste produkt na vlhké vlasy, vmasírujte, nechejte působit až 5 minut v závislosti na požadované neutralizaci a pečlivě opláchněte.


Velikost: 250 ml a 1000 ml


LIGHT SCALE ANTI-YELLOW MASK

Maska pro melírované a blond vlasy.

Fialová maska proti nežádoucí žluté barvě pro blond zesvětlené nebo přirozeně blond vlasy. Regeneruje vlasy a zanechává speciální fialový pigment, který při pravidelném používání pomáhá neutralizovat nežádoucí žluté odlesky.


Použití: Nasaďte si  rukavice, naneste produkt na délky a konce ručníkem vysušených vlasů, nechejte působit až 5 minut podle požadované neutralizace a pečlivě opláchněte.


Velikost: 500 ml a 1000 ml


LIGHT SCALE ANTI-YELLOW MOUSSE

Pěna pro melírované a blond vlasy.

Fialová pěna proti nežádoucí žluté barvě pro blond zesvětlené nebo přirozeně blond vlasy. Regeneruje vlasy a zanechává speciální fialový pigment, který při pravidelném používání pomáhá neutralizovat nežádoucí žluté odlesky.


Použití: Nasaďte si  rukavice, aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Rozetřete v celé délce vlasů, nechejte působit až 5 minut a důkladně opláchněte.


Velikost: 250 ml


LISAP LIGHT SCALE ANTI-YELLOW SPRAY

Sprej pro oživení melírovaných a blond vlasů.

Fialový bezoplachový sprej proti nežádoucí žluté barvě pro blond zesvětlené nebo přirozeně blond vlasy. Regeneruje, tepelně ochraňuje a zanechává speciální fialový pigment, který při pravidelném používání pomáhá neutralizovat nežádoucí žluté odlesky.


Použití: Nasaďte si  rukavice, aplikujte produkt na umyté vlasy osušené ručníkem. Nastříkejte po celé délce vlasů. Ideální pro ochranu vlasů před vysokými teplotami fénů, žehliček a kulmy.  

  
Velikost: 125 ml

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky